Muchart
Projektowanie
Wnętrz

Etapy Projektu

01

Projekt rozpoczynam od analizy potrzeb klienta jego upodobań i opinii na temat wnętrz w których dobrze się czuje , lubi przebywać. Staram się poznać jego potrzeby i wyobrażenia co do pomieszczeń i aranżacji wnętrz, które mu się spodobały. Bezpośrednia rozmowa i ankieta pozwalają na weryfikację pomysłów dobór kolorystyki i stylizacji. Wykonuję inwentaryzację lub pracuję na materiałach deweloperskich.

02

Przygotowuję układ funkcjonalny 2D prezentujący najbardziej optymalne i funkcjonalne rozwiązania projektowanej przestrzeni. Dopasowuję możliwe zmiany w układzie pomieszczeń względem istniejącego stanu. Po akceptacji inwestora wybrane kolory, materiały, elementy wyposażenia i oświetlenia umieszczam w realistycznej wizualizacji 3d lub prezentacji panoramicznej.

03

Po wybraniu przez klienta przedstawionej wizualizacji na je podstawie przygotowuję projekt wykonawczy. Zawiera widoki poszczególnych pomieszczeń pozwalające wykonawcom na realizację koncepcji zgodnie z projektem który zawiera wytyczne instalacji jak również projekty mebli i zestawienie materiałów. Do czasu zakończenia prac wykończeniowych zapewniam wsparcie projektanta.

O mnie

Projektuję wnętrza z pasji i chęci tworzenia przestrzeni  o niepowtarzalnym charakterze. Każde wnętrze  powinno idealnie współgrać z potrzebami jego użytkowników dlatego dokładam wszelkich starań, aby dokładne je poznać i stworzyć projekt o jakim marzyli. Dobre samopoczucie klienta i jego zadowolenie jest dla mnie priorytetem.

Nasza Oferta

W mojej ofercie znajdują się częściowe i kompleksowe projekty wnętrz mieszkalnych oraz usługowych, aranżacja i dekoracja pomieszczeń, opieka autorska, projekty małej architektury i elewacji, dekoracje domowe ,a także jednorazowe porady i konsultacje. Współpracuję ze sprawdzonymi specjalistami, którzy gwarantują jakość realizacji projektu oraz z wieloma polskimi i zagranicznymi firmami oferującymi bogaty wybór materiałów wykończeniowych oraz dekoracyjnych.